ניסיוני המשפטי המגוון מקנה לי ראיה רחבה ויתרון בהליכים משפטיים מורכבים (המצריכים בקיאות במספר מערכות דינים).

תחומי עיסוקי הם, ייצוג בהליכים משפטיים בערכאות שונות, עתירות מנהליות, פתרון סכסוכים עסקיים בבתי המשפט ומחוצה להם ותובענות ייצוגיות. אני מעניק ייעוץ משפטי ועורך חוות דעת משפטיות. אני עוסק בעריכת הסכמי מכר מקרקעין, לרבות בהליכי מיסוי מקרקעין. 

את דרכי המשפטית התחלתי בהתמחות במחלקה האזרחית בפרקליטות מחוז ירושלים, ולאחר מכן ייצגתי מגוון לקוחות במשרדי עורכי דין מובילים ומדורגים במגזר הפרטי.

מגוון הנושאים בהם עסקתי במהלך שנים אלו כלל בין השאר גם משפט מנהלי, מכרזים, חופש המידע, דיני ירושה, רשלנות עורכי דין, דיני שטרות ועוד.

מנעד הלקוחות בהם טיפלתי רחב ומגוון חברות גדולות, רשויות מקומיות, עסקים בינוניים וקטנים, וגם לקוחות פרטיים.

השכלה

תואר LLB במשפטים.

מוסמך בעריכת יפוי כח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי.

חברות בלשכת עורכי הדין

עו"ד עדן פינטו הצטרף כחבר לשכת עורכי הדין בשנת 2018.

'האני מאמין' שלי

בסביבת חוסר הוודאות המאפיינת את ההליך המשפטי, חשוב להנגיש ללקוח את הצמתים המשמעותיות בדרך, כשפרושים בפניו כלל הסיכויים והסיכונים. כך הלקוח – בין אם הוא אדם פרטי או יישות עסקית, יכול לקבל החלטות מודעות ובאופן מושכל. לכן נדאג לשקף ולפשט ללקוח את המצב המשפטי בגובה העיניים ולצמצם את פערי הידע.

הליך משפטי אף פעם אינו שחור ולבן. כדי להגיע לתוצאות הרצויות אנחנו משלבים ידע מקצועי, התעמקות בסוגיה, חשיבה יצירתית ושוברת מסגרות. כל זאת נעשה תוך דגש על הבנת צרכי הלקוח ומציאת פתרון התואם את המטרות ומתחשב במורכבות ההליך.

דילוג לתוכן